Filmografia

Fe de etarras (Borja Cobeaga, 2017)

Zuzendaria: Borja Cobeaga

Ekoizpena: Netflix, Mediapro

Urtea: 2017

Iraupena: 90'

Genero: Komedia

Fe de etarras (1:38)
Artetxe (1:58)

El ataúd de cristal (Haritz Zubillaga, 2016)

Zuzendaria: Haritz Zubillaga

Ekoizpena: Basque Films

Urtea: 2016

Iraupena: 75'

Genero: Thriller, Beldurra

Se acerca la noche (1:05)
Your rise, my fall (2:39)

Anónimo (Ivan Sokolov, 2016)

Zuzendaria: Ivan Sokolov

Ekoizpena: Lateral Filming

Urtea: 2016

Iraupena: 13'

Genero: Drama

Anónimo (2:09)
Final (2:20)

False Flag (Asier Urbieta, 2016)

Zuzendaria: Asier Urbieta

Ekoizpena: Kuttuna Filmak

Urtea: 2016

Iraupena: 11'

Genero: Drama, Thriller

False flag (0:47)
Garage (0:45)

Psiconautas: Los niños olvidados (Alberto Vázquez, Pedro Rivero, 2015)

Zuzendariak: Alberto Vázquez, Pedro Rivero

Ekoizpena: ZircoZine, Basque Films

Urtea: 2015

Iraupena: 80'

Genero: Animazioa

En el poblado de los niños pobres (1:13)
Pájaros (1:27)

Animaziozko Film Onenaren 2017ko Goya saria

La Sra. Jesusmari (Aitor Arenas, 2015)

Zuzendaria: Aitor Arenas

Ekoizpena: Banatu Filmak

Urtea: 2015

Iraupena: 19'

Genero: Komedia

Al banco (0:26)
Ya vendrás (0:16)

Txarriboda (Javier Rebollo, Alvar Gordejuela, 2014)

Zuzendariak: Javier Rebollo, Alvar Gordejuela

Ekoizpena: Karambola Producciones

Urtea: 2014

Iraupena: 94'

Genero: Thriller

Autostop (1:08)
Gaztelugatxe (1:20)

Tempo inverso (Gregorio Muro, Mikel Muro, 2014)

Zuzendariak: Gregorio Muro, Mikel Muro

Ekoizpena: Gregorio Muro

Urtea: 2014

Iraupena: 14'

Genero: Animazioa

Tempo inverso (1:55)
Fatídico diagnóstico (0:33)

Negociador (Borja Cobeaga, 2014)

Zuzendaria: Borja Cobeaga

Ekoizpena: Sayaka

Urtea: 2014

Iraupena: 80'

Genero: Tragikomedia

Footing (1:00)
Negociación (0:46)

Pase privado (Natxo López, 2014)

Zuzendaria: Natxo López

Ekoizpena: Lamia producciones

Urtea: 2014

Iraupena: 16'

Genero: Komedia

Pase privado (0:58)

Alaba Zintzoa (Javier Rebollo, Alvar Gordejuela, 2013)

Zuzendariak: Javier Rebollo, Alvar Gordejuela

Ekoizpena: Karambola producciones

Urtea: 2013

Iraupena: 98'

Genero: Thriller

Hondartzan (1:25)
Ez da ezer gertatu (1:10)

Democracia (Borja Cobeaga, 2013)

Zuzendaria: Borja Cobeaga

Ekoizpena: Sayaka

Urtea: 2013

Iraupena: 11'

Genero: Komedia

Democracia (0:50)
Algo importante (1:26)

Lo sé (Manuela Moreno, 2013)

Zuzendaria: Manuela Moreno

Ekoizpena: Momento Producciones

Urtea: 2013

Iraupena: 16'

Genero: Komedia

Botón (0:53)
La carrera (0:29)

En plan romántico (Peris Romano, 2012)

Zuzendaria: Peris Romano

Ekoizpena: Argucia, Morituri

Urtea: 2012

Iraupena: 8'

Genero: Komedia

En plan romántico (0:26)
La señal (0:36)

El extraño anfitrión (Javier Rebollo, 2011)

Zuzendaria: Javier Rebollo

Ekoizpena: Karambola producciones, EITB

Urtea: 2011

Iraupena: 90'

Genero: Thriller

Jon muerto (1:15)
Trayecto en furgoneta (0:26)

She's lost control (Haritz Zubillaga, 2011)

Zuzendaria: Haritz Zubillaga

Ekoizpena: Morituri

Urtea: 2011

Iraupena: 11'

Genero: Beldurra

She's lost control (1:57)

Jatorrizko Soinu Banda Onena Fenêtre Sur Courts Avignon-eko 3. Nazioarteko Film Laburren Zinemaldian, Frantzia

La media pena (Sergio Barrejón, 2011)

Zuzendaria: Sergio Barrejón

Ekoizpena: Lamia producciones

Urtea: 2011

Iraupena: 14'

Genero: Komedia

La ducha (0:25)
Ya me ocupo yo (0:56)

Jatorrizko Soinu Banda Onena 2012-ko Medina del Campo-ko Zinema Astean

No controles (Borja Cobeaga, 2010)

Zuzendaria: Borja Cobeaga

Ekoizpena: Telespan 2000

Urtea: 2010

Iraupena: 96'

Genero: Komedia

No controles (0:55)
Amanecer (1:18)
La piscina (1:30)

Nagore (Helena Taberna, 2010)

Zuzendaria: Helena Taberna

Ekoizpena: Lamia producciones

Urtea: 2010

Iraupena: 70'

Genero: Dokumentala

Nagore I (1:39)
Nagore II (2:11)

La lluvia en Sevilla (Oriol Puig, 2009)

Zuzendaria: Oriol Puig

Ekoizpena: Arsénico PC, Film Transparente

Urtea: 2009

Iraupena: 14'

Genero: Komedia

La lluvia en Sevilla (1:13)

Pagafantas (Borja Cobeaga, 2008)

Zuzendaria: Borja Cobeaga

Ekoizpena: Telespan 2000

Urtea: 2008

Iraupena: 88'

Genero: Komedia

El koala (0:49)
Hombres que ves de una manera (0:37)

El encargado (Sergio Barrejón, 2008)

Zuzendaria: Sergio Barrejón

Ekoizpena: Arsénico PC

Urtea: 2008

Iraupena: 7'

Genero: Komedia

El encargado (0:58)

Goya Sarien 23. edizioan Fikziozko Film Labur Onena izendatuta

Henry Fonda congelado (Alex Montoya, Raúl Navarro, 2007)

Zuzendariak: Alex Montoya, Raúl Navarro

Ekoizpena: Arsénico PC

Urtea: 2007

Iraupena: 16'

Genero: Komedia

Al despertar (0:50)

Las horas muertas (Haritz Zubillaga, 2007)

Zuzendaria: Haritz Zubillaga

Ekoizpena: Basque Films

Urtea: 2007

Iraupena: 13'

Genero: Beldurra

Las horas muertas (0:37)

Limoncello. Tres historias del Oeste (Jorge Dorado, Luiso Berdejo, Borja Cobeaga, 2007)

Zuzendariak: Jorge Dorado, Luiso Berdejo, Borja Cobeaga

Ekoizpena: Common Films

Urtea: 2007

Iraupena: 22'

Genero: Western

A good man (0:39)
The walking (1:21)

Jatorrizko Soinu banda Onena Tenerifeko Playa de las Américas Laburmetraia Zinemaldiaren 7. edizioan

Argentina (Xabier Etxeandia, Igor Zabala, 2005)

Zuzendariak: Xabier Etxeandia, Igor Zabala

Ekoizpena: 3Koma

Urtea: 2006

Iraupena: 14'

Genero: Komedia

Argentina (0:42)

Éramos pocos (Borja Cobeaga, 2005)

Zuzendaria: Borja Cobeaga

Ekoizpena: Altube Filmeak

Urtea: 2005

Iraupena: 16'

Genero: Komedia

Éramos pocos (1:15)

Fikziozko Film Labur Onenaren Oscar® sarirako hautagaia 79. edizioan
Jatorrizko Soinu Banda Onena Soriako Laburmetraia Zinemaldiaren 7. edizioan

La primera vez (Borja Cobeaga, 2001)

Zuzendaria: Borja Cobeaga

Ekoizpena: Altube Filmeak

Urtea: 2001

Iraupena: 17'

Genero: Komedia

Tango (1:27)
Daniel (0:25)

Goya sarien 16. edizioan Fikziozko Film Labur Onena izendatuta